KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224102
nr 1222 4102
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, Fäbod, Signerad -45. Olja på pannå, 49x58
Utrop:
600 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:17:37
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström